Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

SYSTEM Siconofloor ZGŁOSZONY DO KONKURSU WZOROWE PODKARPACIE!

Konkurs pod nazwą WZOROWE PODKARPACIE organizowany jest od 2012 roku. Jego pomysłodawcą jest spółka INNpuls Sp. z o.o. z Rzeszowa, a jego celem jest popularyzacja idei wzornictwa przemysłowego wśród przedsiębiorców poprzez wyróżnienie tych firm z województwa podkarpackiego, które w codziennej praktyce gospodarczej wykorzystują rozwiązania wzornicze. Honorowy patronat nad tego roczną edycją konkursu objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

W ósmej edycji konkursu WZOROWE PODKARPACIE o nagrodę walczyć będzie system SICONOFLOOR.

SICONOFLOOR, to technologia opracowana w 2015 roku przez spółkę SICON. W skład systemu wchodzą żywice epoksydowe, poliuretanowe i wodorozcienczalne, które odpowiadają normom obowiązującym na rynku krajowym i europejskim. Produkty zostały poddane specjalistycznym badaniom i testom pod kątem technologicznego ich zastosowania w projektach budowlanych.

2017 roku SICON otrzymał nagrodę główną w kategorii WZOROWY PRODUKT za ozdobny system posadzkowy SICONFLOOR Carpet Natural Stone (kamienny dywan). Jury doceniło produkt za ciekawą i kompleksową technologię łączącą technikę z efektem estetycznym. Dostrzeżono również jego potencjał wzorniczy i rynkowy oraz możliwość rozwoju produktu z wykorzystaniem nowoczesnych trendów.

14.11.2019

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement