Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego
Posiadamy profesjonalne materiały
do gruntowania, wypełnień i uszczelnień nacięć dylatacyjnych w posadzkach przemysłowych.
SiCord

SICON SiCord

PDS25

SICON PDS25

KD 240

SICON KD 240

SYSTEMY POSADZEK I

Produkty Sicon cechuje

ikona
Szeroki asortyment rozwiązań

w postaci: żywic, posypek utwardzających, impregnatów, preparatów naprawczych oraz dylatacyjnych.

ikona
Wysoka jakość

wytwarzanych produktów oraz usług z nimi związanych

ikona
Szczególna troska

w doborze właściwych surowców, oraz wnikliwa kontrola technologiczna

ikona
Najnowocześniejsza technologia produkcji

wynikająca z innowacyjnego zaplecza laboratoryjnego oraz parku technologicznego

ikona
Konkurencyjna cena

dzięki optymalnym metodom produkcji matriałów stosowanych przez naszą firmę

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Skorzystaj z porady naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej inwestycji.

Dylatacja to celowo stworzone szczeliny znajdujące się w podłodze. Są one uwzględnione w projekcie i skutecznie zapobiegają negatywnym skutkom przenoszenia obciążeń w budynku. Rozdzielone elementy pracują efektywniej, a cała konstrukcja budynku odznacza się większym bezpieczeństwem. Czym cechują się dylatacje podłóg przemysłowych?

Wypełnienie dylatacji w betonie

Materiały dylatacyjne mają zastosowanie w wielu pracach, które wiążą się z podłogami przemysłowymi. W jakim celu są stosowane? Pozwalają przede wszystkim zapobiegać niszczeniu posadzki. Często bywa tak, że podłoga traci na odporności przez wilgotność i czynniki termiczne. Bez odpowiedniej dylatacji może zniszczyć wylewkę i inne elementy konstrukcyjne.

Materiały dylatacyjne

W tym wypadku przydadzą nam się materiały dylatacyjne doskonałej jakości, a także agregat posadzkarski, wypełnienie dylatacji i zacieraczki do betonu. Proces doboru jest w każdej sytuacji zależny od oczekiwań użytkownika. Na szczęście można liczyć na fachowe wsparcie specjalistów, dla których dylatacja nie ma tajemnic.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znaleźć można niezawodne materiały dylatacyjne, które są stosowane przez profesjonalistów. Zapewniamy połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Sicon oferuje trzy produkty do gruntowania, wypełnień i uszczelnień nacięć dylatacyjnych w posadzkach przemysłowych: SICON SiCord, SICON PDS25, SICON KD 240.

Przeznaczenie materiałów dylatacyjnych Sicon

Każdy z produktów dylatacyjnych Sicon wyróżnia się innym przeznaczeniem. SICON SiCord to sznur dylatacyjny, który może być używany do wypełniania oraz spłycania szczelin dylatacyjnych. SICON PDS25 to płynny środek na bazie żywicy poliuretanowej, który przeznaczony jest do gruntowania mineralnych podłoży, w celu wzmocnienia przyczepności elastycznych kitów. SICON KD 240 to jednoskładnikowy, trwale elastyczny, wysokomodułowy poliuretanowy kit uszczelniający i klej do przeznaczenia przemysłowego i budowlanego. Można go wykorzystać do wypełnienia szczelin dylatacyjnych, złączy w płytkach ceramicznych i lekkich konstrukcjach metalowych. Jego unikatowa formuła tworzy wodoszczelne wykończenie i wypełnia rysy.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement