Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego
Materiały wchodzące w skład systemu Siconofloor Roadway przeznaczone są do wykonywania izolacjo-nawierzchni na powierzchniach chodników dla

pieszych, ścieżek rowerowych, chodników technicznych, kładek pieszo-jezdnych, parkingach samochodowych, na mostach stalowych lub betonowych, zwodzonych i mostach o konstrukcji modularnej oraz na wszelkich powierzchniach betonowych i stalowych.

produkt

SICONOFLOOR ROADWAY

icon

SYSTEMY POSADZEK I

Produkty Sicon cechuje

ikona
Szeroki asortyment rozwiązań

w postaci: żywic, posypek utwardzających, impregnatów, preparatów naprawczych oraz dylatacyjnych.

ikona
Wysoka jakość

wytwarzanych produktów oraz usług z nimi związanych

ikona
Szczególna troska

w doborze właściwych surowców, oraz wnikliwa kontrola technologiczna

ikona
Najnowocześniejsza technologia produkcji

wynikająca z innowacyjnego zaplecza laboratoryjnego oraz parku technologicznego

ikona
Konkurencyjna cena

dzięki optymalnym metodom produkcji matriałów stosowanych przez naszą firmę

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Skorzystaj z porady naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej inwestycji.

Drogi i mosty

Nawierzchnie dróg i mostów narażone są na działanie warunków atmosferycznych oraz powstawanie różnego rodzaju urazów mechanicznych. Ich izolacja często wpływa na trwałość obiektu. Przy decydowaniu się na odpowiednią izolację nawierzchni należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Między innymi jest to wytrzymałość, uniwersalność oraz jakość. Siconofloor Roadway  stanowi przykład produktu, który łączy w sobie wyżej wymienione cechy.

Czy dbanie o stan nawierzchni jest ważne?

Nawierzchnia mostowa i drogowa poddawana jest obciążeniom. Głównie wynika to z ruchu pojazdów samochodowych. Drogi nie są także obojętne na zjawiska atmosferyczne. Negatywny wpływ na drogi mają szczególnie wahania temperaturowe. Opady atmosferyczne także przekładają się na przyspieszenie eksploatacji nawierzchni. Niesprzyjające czynniki niszczą ją, przez co z czasem staje się niemożliwa do użytku. Dbanie o jej stan poprzez konserwację jest kluczowe dla funkcjonalności mostów lub dróg. Jeśli nie zastosuje się specjalnej izolacji wtedy nawierzchnia bardzo szybko przestanie spełniać swoje funkcje, a jej naprawa będzie znacznie droższa od samej inwestycji w odpowiednią izolację.

Izolacjo-nawierzchnie, czemu są tak ważne dla dróg i mostów?

Izolacja nawierzchni chodników lub mostów muszą spełniać kilka podstawowych cech:

Na jakie urazy narażone są drogi i mosty?

Nawierzchnie mostowe, drogi dla rowerów oraz samochodów najczęściej ulegają takim urazom jak:

Czym wyróżnia się Siconofloor Roadway?

Podstawową właściwością izolacjo-nawierzchni jest wysoka przyczepność do podłoża betonowego. Warto także wspomnieć o właściwości, która umożliwia zwiększenie przyczepności kolejnych warstw do podłoża. Wszystko to łączy się z wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wynika ona z twardości i wytrzymałości na rozciąganie oraz zginanie podłoża. Aby uniknąć zniszczeń wynikających z działania temperatury lub pogody, izolacja jest odporna na mróz i ma właściwości hydrofobowe.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement