Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego
Włókna polimerowe do optymalnej kontroli skurczu i poprawy właściwości wytrzymałościowych betonu.
Polyex Mesh 2000

SICON Polyex Mesh 2000

SYSTEMY POSADZEK I

Produkty Sicon cechuje

ikona
Szeroki asortyment rozwiązań

w postaci: żywic, posypek utwardzających, impregnatów, preparatów naprawczych oraz dylatacyjnych.

ikona
Wysoka jakość

wytwarzanych produktów oraz usług z nimi związanych

ikona
Szczególna troska

w doborze właściwych surowców, oraz wnikliwa kontrola technologiczna

ikona
Najnowocześniejsza technologia produkcji

wynikająca z innowacyjnego zaplecza laboratoryjnego oraz parku technologicznego

ikona
Konkurencyjna cena

dzięki optymalnym metodom produkcji matriałów stosowanych przez naszą firmę

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Skorzystaj z porady naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej inwestycji.

Zbrojenie jest elementem niezbędnym do wykonywania trwałych i odpornych posadzek. Tradycyjna wersja jest tworzona ze stali w postaci siatki z żebrowanych prętów. Nie zapominajmy o tym, że stosowane są także zgrzewane siatki z drutu. Prezentujemy niezawodne zbrojenia rozproszone do betonu, które spełnią oczekiwania każdego odbiorcy, dlatego ich cena zależy od wielu kwestii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dobrać można niezawodne zbrojenia do posadzek.

Zbrojenie rozproszone posadzki

Posadzki przemysłowe zbrojenie rozproszone – takie rozwiązanie interesuje wiele firm. W dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem cieszy się zbrojenie rozproszone. To różnego rodzaju włókna, które dodawane są do betonu. W procesie przygotowania rozprzestrzeniają się one równomiernie na całej masie betonowej. Stanowią prostą w przygotowaniu i ciekawą alternatywę dla tradycyjnego zbrojenia. Faktem jest, że włókna zbrojeniowe mogą być tworzone z polipropylenu. W takiej sytuacji mają postać nitek o długości do kilkunastu milimetrów. Mocniejsze zbrojenia wymagają zastosowania włókna stalowego. To druty zagięte na końcach, które pozwalają lepiej uzbroić beton.

Zbrojenie rozproszone do betonu

Warto zauważyć, że włókna zbrojeniowe do posadzek betonowych mają za zadanie także wzmacniać zaprawy naprawcze, kostki brukowe, prefabrykaty i inne elementy. Zbrojenie z włókien polipropylenowych jest stosowane na szeroką skalę w posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Jakie zalety ma stosowanie zbrojenia tego typu? Wyróżnić można:

  • Łatwe użycie
  • Oszczędność czasu
  • Wzmocnienie betonu
  • Poprawa urabialności betonu
  • Zapobieganie skurczom, rysom i pęknięciom betonu
  • Stosowanie w elementach o dowolnych kształtach
  • Niższe koszty w porównaniu do tradycyjnego zbrojenia.

Liczne zalety zachęcają do stosowania zbrojenia rozproszonego.

Sicon w swojej ofercie posiada zbrojenie Polyex Mesh 2000 mm, czyli włókna polimerowe służące do zbrojenia betonu. Zapewniają optymalną kontrolę skurczu i poprawę właściwości wytrzymałościowych betonu. Produkt wykonany jest w 100% z czystych kopolimerowych (poliolefina) skręconych wiązek włókien typu multifilamentowych. Tego typu włókna zapewniają wygodne dozowanie, mieszanie i równomierne rozprowadzenie w matrycy cementowej. Włókna Polyex Mesh 2000 dostępne są w długościach 24, 38 i 54 mm.

Zbrojenie rozproszone cena

Zakres cenowy w naszej firmie nie jest szeroki. Można liczyć na atrakcyjną cenę zbrojenia rozproszonego, zgodną z oczekiwaniami klientów. Ostateczne koszty są zależne od wielu aspektów.

Zbrojenie rozproszone polimerowe

Zbrojenie rozproszone posadzki przyjmuje różnorodne formy. Okazuje się, że betony wzmocnione polimerowymi włóknami odznaczają się podwyższoną odpornością na rysy i pęknięcia. Można także liczyć na zwiększoną wytrzymałość betonu. Efektywność działania włókien w betonie może zależeć od ich kształtu, wytrzymałości, wymiarów, przyczepności i zawartości w betonie. Nowoczesne technologie pozwalają korzystać z materiałów wysokiej jakości.
Prezentujemy w tej kategorii różnorodne zbrojenia rozproszone, które mają szerokie zastosowania. Z ich pomocą tworzone są posadzki wytrzymałe i solidne. Stawiamy na połączenie przystępnej ceny i bardzo dobrej jakości zbrojeń tak, aby sprostać wymogom rynkowym.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement