Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Jesteśmy producentem specjalistycznych materiałów przeznaczonych do wykonywanianowych i regeneracji istniejących posadzek w obiektach przemysłowych i komercyjnych.

Oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci: żywic, posypek utwardzających, impregnatów, preparatów naprawczych oraz dylatacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Koncentrujemy się na wysokiej jakości wytwarzanych produktów. Zwracamy szczególną uwagę na dobór właściwych surowców oraz prowadzimy stałą i wnikliwą kontrolę technologiczną. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi dostawcami. Dysponujemy zmodernizowanym parkiem maszynowym i innowacyjnym zapleczem laboratoryjnym, co przekłada się na najnowocześniejszą technologię produkcji. Prowadząc zaawansowane prace badawczo -rozwojowe opracowaliśmy własne systemy posadzkowe, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, innowacyjne rozwiązania technologiczne i konkurencyjne ceny. Nasza oferta potrafi sprostać wymaganiom każdego partnera biznesowego. Zapewniamy gotowość doradztwa technicznego w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych i nowatorskich technologii, optymalizacji rozwiązań wykonawczych i monitorowania stanu technicznego w czasie eksploatacji posadzek. Nasze rozwiązania są zgodne ze światowymi standardami. Planujemy ciągły i dynamiczny rozwój firmy. Stawiamy na specjalistów w dziale badawczym, technicznym i logistycznym. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów.

SYSTEMY POSADZEK I

Produkty Sicon cechuje

ikona
Szeroki asortyment rozwiązań

w postaci: żywic, posypek utwardzających, impregnatów, preparatów naprawczych oraz dylatacyjnych.

ikona
Wysoka jakość

wytwarzanych produktów oraz usług z nimi związanych

ikona
Szczególna troska

w doborze właściwych surowców, oraz wnikliwa kontrola technologiczna

ikona
Najnowocześniejsza technologia produkcji

wynikająca z innowacyjnego zaplecza laboratoryjnego oraz parku technologicznego

ikona
Konkurencyjna cena

dzięki optymalnym metodom produkcji matriałów stosowanych przez naszą firmę

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta jednocześnie współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi dostawcami.

Prowadząc zaawansowane prace badawczo -rozwojowe opracowaliśmy własne systemy posadzkowe,które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i zapewniamy, że nasza oferta potrafi sprostać wymaganiom każdego partnera biznesowego, gdyż nasze rozwiązania są zgodne ze światowymi standardami

 

Stawiamy na specjalistów w dziale badawczym,technicznym i logistycznym i jednocześnie planujemy ciągły i dynamiczny rozwój firmy.

300 tys.

mkw. powierzchni miesięcznie

1000 +

odbiorców w Polsce i za granicą

100 %

spółka z polskim kapitałem

20 lat

doświadczenia w branży

Nasze doświadczennie jest do Twojej dyspozycji

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub zostaw nam wiadomość.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement