Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

SICONOFLOOR ROADWAY – NOWOŚĆ W OFERCIE!

W skład systemu Siconofloor Roadway wchodzą materiały przeznaczone do wykonywania izolacjo-nawierzchni. Zaleca się ich stosowania na powierzchniach chodników dla pieszych, ścieżkach rowerowych, chodnikach technicznych, kładkach pieszo-jezdnych. Doskonale sprawdzą się również na parkingach samochodowych, mostach (stalowych, betonowych, zwodzonych, mostach o konstrukcji modularnej) oraz na wszelkich powierzchniach betonowych i stalowych.

W skład systemu wchodzą produkty:

Siconfloor Roadway 130 – uniwersalny preparat żywiczny do gruntowania oraz impregnacji betonu. Bezbarwna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa o niskiej lepkości, która doskonale nadaje się do wykonywania zapraw jastrychów żywicznych.

Siconfloor Roadway 150 – uniwersalny preparat żywiczny do gruntowania oraz impregnacji betonu. Bezbarwna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa o niskiej lepkości dedykowany jako grunt na mokre i trudne podłoża.

Siconfloor Roadway 160 – preparat żywiczny do gruntowania podłoży stalowych w systemach Siconofloor Roadway. Wraz z innymi składnikami systemu tworzy warstwę izolacyjno –nawierzchniową na chodniki, jezdnie i ścieżki rowerowe. Doskonale sprawdzi się również na mostach (stalowych, betonowych, składanych, zwodzonych, mostach o konstrukcji modularnej).

Siconofloor Roadway BC – elastyczny, chemoutwardzalny, bezrozpuszczalnikowy, dwuskładnikowy preparat żywiczny przeznaczony do wykonywania izolacjo -nawierzchni w systemach Siconofloor Roadway. Uelastyczniona żywica konstrukcyjna tworząca warstwę izolacyjno –nawierzchniową, przeznaczona jest do wykonywania chodników, jezdni, ścieżk rowerowych na mostach stalowych lub betonowych, mostach składanych, zwodzonych i mostach o konstrukcji modularnej.

Siconofloor Roadway Finisher – elastyczny, chemoutwardzalny, dwuskładnikowy preparat żywicznyprzeznaczony do wykonywania warstwy zamykającej na warstwie izolacyjno-nawierzchniowej w systemach Siconofloor Roadway. Siconofloor Roadway Finisher, to uelastyczniona odporna na promieniowanie UV żywica zamykająca o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Zaleca się jej stosowanie na chodnikach, jezdniach i ścieżkiach rowerowych na mostach.

03.06.2020

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement