Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Siconofloor Carpet Natural Stone, a systemy balkonowe – praktyczne szkolenie dla wykonawców

Grubowarstwowa dekoracyjna posadzka z wypełniaczem w postaci kruszywa kwarcowego – Siconofloor Carpet Natural Stone. Stanie się bohaterem kolejnego szkolenia w ramach cyklu spotkać „SICON szkoli wykonawców”.

Szkolenie odbędzie się 31 lipca br. w siedzibie naszej firmy. Uczestniczący w warsztatach wykonawcy będą mieli możliwość poznania zarówno w teorii jak i praktyce walorów systemu Siconofloor Carpet Natural Stone potocznie nazywanego kamiennym dywanem.

Produkt ten w 2017 roku otrzymał nagrodę główną w kategorii WZOROWY PRODUKT konkursu WZOROWE PODKARPACIE. Jury doceniło jego ciekawą i kompleksową technologię łączącą technikę z efektem estetycznym. Dostrzegło również potencjał wzorniczy i rynkowy oraz możliwość rozwoju produktu z wykorzystaniem nowoczesnych trendów. J esteśmy przekonani, że uczestnicy piątkowego spotkania podzielą zdania Jurorów konkursu i uznają go za godny stosowania w swoich realizacjach.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu specjalistycznych materiałów oferowanych przez naszą firmę, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi.

29.07.2020

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement