Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

SICON na konferencji o IT DLA Biznesu

Sicon nieustająco stawia na rozwój nie tylko oferowanych produktów, ale również samej firmy, dlatego w ostatnich dniach wzięliśmy udział w konferencji „Wszystko jest połączone – IT dla Twojego Biznesu” kierowanej przede wszystkim do kadry zarządzającej przedsiębiorstw z terenu Polski Południowo Wschodniej.

Wydarzenie dotyczyło mobilnego zarządzania wieloma obszarami działania firmy oraz obiegu dokumentów, które wspierają zarządzanie przedsiębiorstwem. W dwóch panelach tematycznych omawiane były cele i role audytu bezpieczeństwa cyfrowego oraz jego wpływ na stabilność funkcjonowania firmy. Poruszano również zagadnienia robotyzacji i automatyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

Organizatorem konferencji była firma Sagitum S.A., a patronat nad wydarzeniem, które odbyło się w podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce objął Pan Mariusz Bednarz Prezes Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A..

30.10.2019

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement