Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Systemy garażowe

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement

Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

SICON na konferencji o IT DLA Biznesu

Sicon nieustająco stawia na rozwój nie tylko oferowanych produktów, ale również samej firmy, dlatego w ostatnich dniach wzięliśmy udział w konferencji „Wszystko jest połączone – IT dla Twojego Biznesu” kierowanej przede wszystkim do kadry zarządzającej przedsiębiorstw z terenu Polski Południowo Wschodniej.

Wydarzenie dotyczyło mobilnego zarządzania wieloma obszarami działania firmy oraz obiegu dokumentów, które wspierają zarządzanie przedsiębiorstwem. W dwóch panelach tematycznych omawiane były cele i role audytu bezpieczeństwa cyfrowego oraz jego wpływ na stabilność funkcjonowania firmy. Poruszano również zagadnienia robotyzacji i automatyzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.

Organizatorem konferencji była firma Sagitum S.A., a patronat nad wydarzeniem, które odbyło się w podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce objął Pan Mariusz Bednarz Prezes Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A..

30.10.2019