Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego
Polyex Mesh 2000
Włókna polimerowe przeznaczone do zastosowań konstrukcyjnych (do betonu, zaprawy, zaczynu).
Zdjęcie produktu
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
Potrzebujesz pomocy?

Nasi doradcy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej inwestycji.

Skontaktuj się

Opis produktu

Włókna polimerowe przeznaczone do zbrojenia betonu

Stanowią współczesną alternatywę dla rozproszonego zbrojenia stalowego oraz siatek stalowych.
Włókna Polyex Mesh 2000® produkuje się w 100% z czystych kopolimerowych (poliolefina) skręconych wiązek włókien typu multifilamentowych. Taki typ włókien zapewnia wygodne dozowanie, mieszanie i równomierne rozprowadzenie w matrycy cementowej. Włókna Polyex Mesh 2000® produkowane są w długościach 24, 38 i 54 mm.

Materiały do pobrania

pobierz kartę techniczną

Właściwości

Dzięki swym właściwościom włókna Polyex Mesh 2000® przejmują maksimum energii pękania, co stanowi wskaźnik wytrzymałości i jest miarą efektywności zbrojenia rozproszonego.
Włókna Polyex Mesh 2000 już przy niskim dozowaniu zapewniają redukcję stosowania stali do wszystkich betonowych płyt na gruncie i elementów prefabrykowanych.

Długość włókien jest idealna również dla cienkich, prefabrykowanych elementów ściennych. Poprawiają właściwości architektoniczne i użytkowe betonu oraz zwiększają jego wytrzymałość na rozciąganie przy zginaniu.
Przy zachowaniu odpowiednich proporcji włókien w objętości betonu zbrojenie rozproszone Polyex Mesh 2000® pod wieloma względami przewyższa rozproszone zbrojenie stalowe w postaci włókien stalowych. Ponadto włókien Polyex Mesh 2000® dozuje się średnio 10-krotnie mniej niż tradycyjnych włókien stalowych.

Dostępne warianty

  • 24mm
  • 38mm
  • 54mm

WSPÓŁPRACA Z SICON

Jesteś zainteresowany
nawiązaniem współpracy?