Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Posadzka w elektrociepłowni

Duże zakłady, w których wymagana jest posadzka o najwyższych parametrach to inwestycje gdzie sprawdzą się technologie marki SICON. W tym roku do naszych obiektów referencyjnych dołączyła elektrociepłownia, a dokładnie blok gazowo-parowy w Stalowej Woli o łącznej powierzchni 8 tys. m2.


Inwestycja sprawiła, że Stalowa Wola jest istotnym miejscem energetycznym na mapie Polski. Zwiększa ona nie tylko bezpieczeństwo energetyczne regionu, ale też wpisuje się w wymagania związane z ochroną środowiska. Bloki gazowo-parowe pozwalają uzyskać najwyższe sprawności produkcji energii elektrycznej z paliw kopalnych, a proces produkcyjny jest wysoce zautomatyzowany. Jednostka zapewnia 400 MW mocy elektrycznej, co oznacza, że będzie mogła zasilić 1,2 mln gospodarstw domowych.


Zgodnie z wymaganiami inwestora posadzka w całym zakładzie jest łatwa do utrzymania w czystości, odporna na zarysowania i uderzenia oraz estetyczna. Te oczekiwania udało się spełnić dzięki zastosowaniu epoksydowych systemów posadzkowych. Większość powierzchni wykończono SICONOFLOOR EPOXY SL grubowarstwową, barwioną żywicą. Stanowi ona trwałe wykończenie powierzchni wylewki cementowej, skutecznie zapobiegając także pyleniu i nasiąkaniu cieczami.
Pozostałe produkty wykorzystane do wykończenia posadzki w elektrociepłowni w Salowej Woli:
– trakcje komunikacyjne/oznaczenia strefowe (posadzka na bazie żywicy self-leveling Siconofloor SL100-E);
⦁ linie/pola wyznaczające poszczególne obszary

(⦁ Siconofloor RR100-E oraz ⦁ Siconofloor PU-Matin Coloress).

08.11.2021

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement