Contact form

Zdjęcie formularza kontaktowego
Polymer fibres for optimal contraction control and improvement of the strength properties of concrete.
Polyex Mesh 2000

SICON Polyex Mesh 2000

FLOOR SYSTEMS AND

Sicon products are characterized by

ikona
A wide range of solutions

in the form of: resins, hardener, impregnation, repair and expansion preparations.

ikona
High quality

of manufactured products and related services

ikona
Special attention

in choosing the right raw materials, and thorough technological control

ikona
Cutting-edge manufacturing technology

resulting from innovative laboratory facilities and technology park

ikona
Competitive price

thanks to the optimal production methods of materials used by our company

Need help?

Get advice from our advisor!

Our consultants will help you find the best solution for your investment.

Zbrojenie jest elementem niezbędnym do wykonywania trwałych i odpornych posadzek. Tradycyjna wersja jest tworzona ze stali w postaci siatki z żebrowanych prętów. Nie zapominajmy o tym, że stosowane są także zgrzewane siatki z drutu. Prezentujemy niezawodne zbrojenia rozproszone do betonu, które spełnią oczekiwania każdego odbiorcy, dlatego ich cena zależy od wielu kwestii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dobrać można niezawodne zbrojenia do posadzek.

Zbrojenie rozproszone posadzki

Posadzki przemysłowe zbrojenie rozproszone – takie rozwiązanie interesuje wiele firm. W dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem cieszy się zbrojenie rozproszone. To różnego rodzaju włókna, które dodawane są do betonu. W procesie przygotowania rozprzestrzeniają się one równomiernie na całej masie betonowej. Stanowią prostą w przygotowaniu i ciekawą alternatywę dla tradycyjnego zbrojenia. Faktem jest, że włókna zbrojeniowe mogą być tworzone z polipropylenu. W takiej sytuacji mają postać nitek o długości do kilkunastu milimetrów. Mocniejsze zbrojenia wymagają zastosowania włókna stalowego. To druty zagięte na końcach, które pozwalają lepiej uzbroić beton.

Zbrojenie rozproszone do betonu

Warto zauważyć, że włókna zbrojeniowe do posadzek betonowych mają za zadanie także wzmacniać zaprawy naprawcze, kostki brukowe, prefabrykaty i inne elementy. Zbrojenie z włókien polipropylenowych jest stosowane na szeroką skalę w posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Jakie zalety ma stosowanie zbrojenia tego typu? Wyróżnić można:

  • Łatwe użycie
  • Oszczędność czasu
  • Wzmocnienie betonu
  • Poprawa urabialności betonu
  • Zapobieganie skurczom, rysom i pęknięciom betonu
  • Stosowanie w elementach o dowolnych kształtach
  • Niższe koszty w porównaniu do tradycyjnego zbrojenia.

Liczne zalety zachęcają do stosowania zbrojenia rozproszonego.

Sicon w swojej ofercie posiada zbrojenie Polyex Mesh 2000 mm, czyli włókna polimerowe służące do zbrojenia betonu. Zapewniają optymalną kontrolę skurczu i poprawę właściwości wytrzymałościowych betonu. Produkt wykonany jest w 100% z czystych kopolimerowych (poliolefina) skręconych wiązek włókien typu multifilamentowych. Tego typu włókna zapewniają wygodne dozowanie, mieszanie i równomierne rozprowadzenie w matrycy cementowej. Włókna Polyex Mesh 2000 dostępne są w długościach 24, 38 i 54 mm.

Zbrojenie rozproszone cena

Zakres cenowy w naszej firmie nie jest szeroki. Można liczyć na atrakcyjną cenę zbrojenia rozproszonego, zgodną z oczekiwaniami klientów. Ostateczne koszty są zależne od wielu aspektów.

Zbrojenie rozproszone polimerowe

Zbrojenie rozproszone posadzki przyjmuje różnorodne formy. Okazuje się, że betony wzmocnione polimerowymi włóknami odznaczają się podwyższoną odpornością na rysy i pęknięcia. Można także liczyć na zwiększoną wytrzymałość betonu. Efektywność działania włókien w betonie może zależeć od ich kształtu, wytrzymałości, wymiarów, przyczepności i zawartości w betonie. Nowoczesne technologie pozwalają korzystać z materiałów wysokiej jakości.
Prezentujemy w tej kategorii różnorodne zbrojenia rozproszone, które mają szerokie zastosowania. Z ich pomocą tworzone są posadzki wytrzymałe i solidne. Stawiamy na połączenie przystępnej ceny i bardzo dobrej jakości zbrojeń tak, aby sprostać wymogom rynkowym.

Industrial floors

Industrial floors (industrial surfaces) are designed to transfer mechanical loads while maintaining functional and decorative properties.

Garage systems

Roads and bridges

Decorative floors

Laboratory analyses

Micro-cement walls and floors