Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Konkurs BETON we wnętrzu po raz drugi!

Po raz drugi marka FutuBeton – producent betonowych posadzek dekoracyjnych wraz z Partnerami markami Zięta Prozessdesign oraz BoConcept ogłosiła konkurs na najlepszy projekt. Przedsięwzięcie skierowane jest do profesjonalistów zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych oraz studentów wydziałów architektury oraz kierunków artystycznych.

CEL KONKURSU

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych koncepcji wnętrz mieszkalnych lub obiektów publicznych z wykorzystaniem produktów marek FutuBeton, Zięta Prozessdesign oraz BoConcept w projektowanych wnętrzach. Bogaty asortyment marek stwarza ku temu wyjątkowe możliwości, a wyzwanie jest tym ciekawsze, że projekt dotyczy zarówno wnętrz mieszkalnych jak też publicznych . Szukamy takich sposobów zastosowania betonu marki FutuBeton, które będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale też oryginalną, autorską wizją. Produkty z oferty naszych Partnerów dodatkowo nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i promocyjne wsparcie.

NAGRODY

NAGRODA GŁÓWNA
Produkt wraz z usługą do wykonania podłogi oraz profesjonalna sesja zdjęciowa;
Pin set (3 wieszaki okrągłe) oraz stołek Plopp standard w kolorze czarnym lub białym od Zieta Prozessdesign;
Voucher wartości 1000 zł od BoConcept.
Dodatkowo roczna promocja na portalu Graffus.

WYRÓŻNIENIA
(2 wyróżnione prace otrzymają):
I wyróżnienie – choinka z czarnej stali lakierowanej z kolekcji Zieta Prozessdesign + voucher wartości 500 zł od BoConcept;
II wyróżnienie – zestaw HOT HEART serce/wieszak do wypiekania z kolekcji Zieta Prozessdesign + voucher wartości 500 zł od BoConcept.
NAGRODA DODATKOWA:
Praca wskazana przez portal Graffus – otrzyma 6 miesięczną reklamę banerową.

TERMINY KONKURSU
7.10.2018 r.– start konkursu
3.01.2019 r. godz 16.00 – koniec zgłaszania prac konkursowych
17.01.2019 r. – ogłoszenie wyników

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE
www.futubeton.pl/BETONweWnetrzu2019

09.10.2019

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement