Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

KOLOROWA POSADZKA W SZKOLE

Instituto Health Sciences Career Academy High School (IHSCA) – to supernowoczesna szkoła średnia na obrzeżach Chicago (USA), która ma utorować drogę dla następnych pokoleń lekarzy, pielęgniarek, informatyków i biotechników.

Kreatywnemu myśleniu zdecydowanie sprzyja kreatywna przestrzeń, dlatego budynek z drewna i cegły z lat 20. XX wieku otrzymał zupełnie nową fasadę ze zmieniającymi się kolorami oraz przeprowadzono gruntowny remont wnętrz. Szkoła podzielona jest na cztery kategorie znajdujące się na czterech poziomach budynku. Każdy z nich można rozpoznać m.in. po kolorystyce.

Modernizacja budynku w połączeniu z najnowocześniejszymi strategiami edukacyjnymi i technologicznymi narzędziami nauczania sprawiło, że obiekt ten znalazł się na czele współczesnego projektowania obiektów edukacyjnych.

My oczywiście zwróciliśmy uwagę na posadzkę, która zainspirowała nas swoją kolorystyką. Jaki produkt z naszej oferty moglibyśmy polecić do realizacji posadzki w takim wnętrzu?

Zdecydowanie system posadzkowy na bazie barwionej żywicy epoksydowej SICONOFLOOR EPOXY SL!

Dlatego? Ponieważ jesteśmy w stanie opracować na potrzeby klienta praktycznie każdy kolor. Możemy też odtworzyć kolor na podstawie pomiarów spektofotometrcznych posadzki w miejscu inwestycji i wyprodukować produkt o identycznej barwie. Jest to ważne w przypadku, gdy konieczna jest np. naprawa posadzki.

Zainteresował Cię ten produkt? Więcej informacji o nim znajdziesz na www.sicon.pl/systemy_zywiczne/systemy-epoksydowe

Projekt: JGMA

Oprac.Red.

18.05.2022

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement