Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Kolejni wykonawcy przeszkoleni!

Z końcem lutego w Spale odbyło się kolejne szkolenie z cyklu „SICON szkoli wykonawców”. Uczestnicy szkolenia zgłębiali wiedzę zarówno w teorii jak i w praktyce dotyczącą przygotowania podłoża, wykonania napraw płyty betonowej metodą zszywania, nakładania kolejnych warstw żywicy gruntującej i zasadniczej wraz ze wszystkimi operacjami.
Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania i przetestowania produktów dostępnych w ofercie firmy Sicon: SICONOFLOOR G13-E, SICONOFLOOR PUSB, SICONOFLOOR PUSB UV (zabezpieczenie UV w strefie wjazdowej, NS 0,2-0,8 do wykonania warstwy antypoślizgowej, KD 240 masa dylatacyjna). Mamy nadzieję, że był to pierwszy krok do dalszej owocnej współpracy.
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu specjalistycznych materiałów przeznaczonych do wykonywania, naprawy i pielęgnacji posadzek przemysłowych, które posiadamy w swojej ofercie skontaktuj się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, a postaramy Ci się pomóc.
Doradcy techniczno-handlowymi

18.03.2020

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement