Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Kolejne firmy wykonawcze przeszkolone!

Styl industrialny inspirowany architekturą przemysłową, na dobre zagościł w naszych wnętrzach. W wielkich salonach, modnych, luksusowych mikroapartamentach i w przestrzeni publicznej. Szczególnie dobrze w takich wnętrzach „czuje się” beton. Dlatego też z tak dużym zainteresowaniem spotkało się szkolenie, które w ubiegłym tygodniu (9-10.07) zorganizowaliśmy wykonawcom – ekipom  posadzkarskim, budowlanym i remontowym, głównie z segmentu realizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Uczestnicy spotkania zarówno w teorii jak i praktyce mogli poznać jeden z naszych kluczowych produktów dekoracyjnych – FutuMicroOne z oferty marki FutuBeton.

FutuMicroOne , to gotowa jednokomponentowa mikrozaprawa o właściwościach dekoracyjnych do realizacji wysoce dekoracyjnych posadzek, okładzin ścian i innych elementów. Ta betonowa masa dekoracyjna daje duże możliwości kolorystyczne i aplikacyjne. Można ja barwić na każdy kolor RAL oraz aplikować różnymi technikami nakładania pacą stalową.

Jeśli podążasz z trendami, jesteś wykonawcą, architektem lub projektantem wnętrz i chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas systemach opartych przede wszystkim na mikrocementach, dekoracyjnych kruszywach oraz poznać tajniki pracy z naszymi produktami, to zapraszamy do kontaktu! Również dla Ciebie możemy zorganizować podobne szkolenie!

13.07.2020

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement