Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Kolejne firmy wykonawcze przeszkolone!

Styl industrialny inspirowany architekturą przemysłową, na dobre zagościł w naszych wnętrzach. W wielkich salonach, modnych, luksusowych mikroapartamentach i w przestrzeni publicznej. Szczególnie dobrze w takich wnętrzach „czuje się” beton. Dlatego też z tak dużym zainteresowaniem spotkało się szkolenie, które w ubiegłym tygodniu (9-10.07) zorganizowaliśmy wykonawcom – ekipom  posadzkarskim, budowlanym i remontowym, głównie z segmentu realizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Uczestnicy spotkania zarówno w teorii jak i praktyce mogli poznać jeden z naszych kluczowych produktów dekoracyjnych – FutuMicroOne z oferty marki FutuBeton.

FutuMicroOne , to gotowa jednokomponentowa mikrozaprawa o właściwościach dekoracyjnych do realizacji wysoce dekoracyjnych posadzek, okładzin ścian i innych elementów. Ta betonowa masa dekoracyjna daje duże możliwości kolorystyczne i aplikacyjne. Można ja barwić na każdy kolor RAL oraz aplikować różnymi technikami nakładania pacą stalową.

Jeśli podążasz z trendami, jesteś wykonawcą, architektem lub projektantem wnętrz i chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas systemach opartych przede wszystkim na mikrocementach, dekoracyjnych kruszywach oraz poznać tajniki pracy z naszymi produktami, to zapraszamy do kontaktu! Również dla Ciebie możemy zorganizować podobne szkolenie!

13.07.2020