Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Innowacyjne rozwiązania materiałowe wybranych produktów SICONOFLOOR – szkolimy kontrahentów!

21 lutego w siedzibie naszej firmy gościliśmy kontrahentów z Litwy, Łotwy, Ukrainy i Rosji. Głównym celem wizyty było przeszkolenie naszych gości z wykonywania przemysłowych posadzek żywicznych. Szkolenie prowadzono w języku rosyjskim i składało się z dwóch części. Pierwszej teoretycznej i drugiej szkoleniowej, podczas której nasi goście mogli samodzielnie wykonywać krok po kroku systemy żywiczne pod czujnym okiem zespołu technologów firmy SICON.

Zakres tematyczny szkolenia:

  1. Prezentacja i omówienie rozwiązań materiałowych i technologicznych systemów linii SICONOFLOOR.
  2. Omówienie warunków technicznych wykonywania posadzek żywicznych.
  3. Omówienie podstawowych błędów wykonawczych oraz sposobów ich zapobiegania.
  4. Pokaz aplikacji systemów żywicznych SICONOFLOOR z uwzględnieniem wszystkich warstw wraz z podkreśleniem zalet, przeznaczenia oraz możliwości modyfikacji systemu żywicznego w zależności od indywidualnych wymagań klienta.
  5. Praktyczna część szkolenia obejmująca samodzielne wykonanie systemów żywicznych na małą skalę w warunkach laboratoryjnych.

To i wiele innych szkoleń z zakresu specjalistycznych materiałów firmy SICON przeznaczonych do wykonywania, naprawy i pielęgnacji posadzek przemysłowych jesteśmy w stanie przeprowadzić również dla twojej firmy. Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, a postaramy Ci się pomóc.

24.02.2020

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement