Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

FutuBeton na największym wnętrzarskim wydarzeniu w Europie Środkowo-Wschodniej

W dniach 3-6 października 2019 r. odbędzie się już czwarta edycja biznesowych targów wyposażenia wnętrz.

Impreza ta co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się na nich producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Bez wątpienia jest to największe tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego marki FutuBeton nie mogło na nich zabraknąć.

Targi Warsaw Home tworzą przestrzeń biznesową łączącą projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla biur, hoteli, restauracji i własnych czterech kątów. To unikatowe miejsce, gdzie uczestnicy prezentują nie tylko swoje produkty czy nawiązują profesjonalne relacje, ale także dzielą się swoimi przemyśleniami na temat branży.

W tym roku, tak jak w roku ubiegłym markę FutuBeton będzie można znaleźć na stoisku naszych Partnerów – firmy BoConcept Warszawa (hala E stoisko 4.20) oraz marki Zięta Prozessdesign (hala F stoisko 4.12).

02.10.2019

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement