aktualności

Siconofloor Carpet Natural Stone, a systemy balkonowe – praktyczne szkolenie dla wykonawców

29 lipca 2020

Grubowarstwowa dekoracyjna posadzka z wypełniaczem w postaci kruszywa kwarcowego – Siconofloor Carpet Natural Stone. Stanie się bohaterem kolejnego szkolenia w ramach cyklu spotkać SICON szkoli wykonawców”.

Szkolenie odbędzie się 31 lipca br. w siedzibie naszej firmy. Uczestniczący w warsztatach wykonawcy będą mieli możliwość poznania zarówno w teorii jak i praktyce walorów systemu Siconofloor Carpet Natural Stone potocznie nazywanego kamiennym dywanem.

Produkt ten w 2017 roku otrzymał nagrodę główną w kategorii WZOROWY PRODUKT konkursu WZOROWE PODKARPACIE. Jury doceniło jego ciekawą i kompleksową technologię łączącą technikę z efektem estetycznym. Dostrzegło również potencjał wzorniczy i rynkowy oraz możliwość rozwoju produktu z wykorzystaniem nowoczesnych trendów. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy piątkowego spotkania podzielą zdania Jurorów konkursu i uznają go za godny stosowania w swoich realizacjach.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu specjalistycznych materiałów oferowanych przez naszą firmę, to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi.

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Rudna Mała 47, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego