aktualności

Innowacyjne rozwiązania materiałowe wybranych produktów SICONOFLOOR – szkolimy kontrahentów!

24 lutego 2020

21 lutego w siedzibie naszej firmy gościliśmy kontrahentów z Litwy, Łotwy, Ukrainy i Rosji. Głównym celem wizyty było przeszkolenie naszych gości z wykonywania przemysłowych posadzek żywicznych. Szkolenie prowadzono w języku rosyjskim i składało się z dwóch części. Pierwszej teoretycznej i drugiej szkoleniowej, podczas której nasi goście mogli samodzielnie wykonywać krok po kroku systemy żywiczne pod czujnym okiem zespołu technologów firmy SICON.

Zakres tematyczny szkolenia:

1. Prezentacja i omówienie rozwiązań materiałowych i technologicznych systemów linii SICONOFLOOR.

2. Omówienie warunków technicznych wykonywania posadzek żywicznych.

3. Omówienie podstawowych błędów wykonawczych oraz sposobów ich zapobiegania.

4. Pokaz aplikacji systemów żywicznych SICONOFLOOR z uwzględnieniem wszystkich warstw wraz z podkreśleniem zalet, przeznaczenia oraz możliwości modyfikacji systemu żywicznego w zależności od indywidualnych wymagań klienta.

5. Praktyczna część szkolenia obejmująca samodzielne wykonanie systemów żywicznych na małą skalę w warunkach laboratoryjnych.

To i wiele innych szkoleń z zakresu specjalistycznych materiałów firmy SICON przeznaczonych do wykonywania, naprawy i pielęgnacji posadzek przemysłowych jesteśmy w stanie przeprowadzić również dla twojej firmy. Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami techniczno-handlowymi, a postaramy Ci się pomóc.

 

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Rudna Mała 47, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego