Contact form

Zdjęcie formularza kontaktowego
We have professional materials
for priming, filling and sealing of expansion cuts in industrial floors.
KD 240

SICON KD 240

PDS25

SICON PDS25

SiCord

SICON SiCord

FLOOR SYSTEMS AND

Sicon products are characterized by

ikona
A wide range of solutions

in the form of: resins, hardener, impregnation, repair and expansion preparations.

ikona
High quality

of manufactured products and related services

ikona
Special attention

in choosing the right raw materials, and thorough technological control

ikona
Cutting-edge manufacturing technology

resulting from innovative laboratory facilities and technology park

ikona
Competitive price

thanks to the optimal production methods of materials used by our company

Need help?

Get advice from our advisor!

Our consultants will help you find the best solution for your investment.

Dylatacja to celowo stworzone szczeliny znajdujące się w podłodze. Są one uwzględnione w projekcie i skutecznie zapobiegają negatywnym skutkom przenoszenia obciążeń w budynku. Rozdzielone elementy pracują efektywniej, a cała konstrukcja budynku odznacza się większym bezpieczeństwem. Czym cechują się dylatacje podłóg przemysłowych?

Wypełnienie dylatacji w betonie

Materiały dylatacyjne mają zastosowanie w wielu pracach, które wiążą się z podłogami przemysłowymi. W jakim celu są stosowane? Pozwalają przede wszystkim zapobiegać niszczeniu posadzki. Często bywa tak, że podłoga traci na odporności przez wilgotność i czynniki termiczne. Bez odpowiedniej dylatacji może zniszczyć wylewkę i inne elementy konstrukcyjne.

Materiały dylatacyjne

W tym wypadku przydadzą nam się materiały dylatacyjne doskonałej jakości, a także agregat posadzkarski, wypełnienie dylatacji i zacieraczki do betonu. Proces doboru jest w każdej sytuacji zależny od oczekiwań użytkownika. Na szczęście można liczyć na fachowe wsparcie specjalistów, dla których dylatacja nie ma tajemnic.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znaleźć można niezawodne materiały dylatacyjne, które są stosowane przez profesjonalistów. Zapewniamy połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Sicon oferuje trzy produkty do gruntowania, wypełnień i uszczelnień nacięć dylatacyjnych w posadzkach przemysłowych: SICON SiCord, SICON PDS25, SICON KD 240.

Przeznaczenie materiałów dylatacyjnych Sicon

Każdy z produktów dylatacyjnych Sicon wyróżnia się innym przeznaczeniem. SICON SiCord to sznur dylatacyjny, który może być używany do wypełniania oraz spłycania szczelin dylatacyjnych. SICON PDS25 to płynny środek na bazie żywicy poliuretanowej, który przeznaczony jest do gruntowania mineralnych podłoży, w celu wzmocnienia przyczepności elastycznych kitów. SICON KD 240 to jednoskładnikowy, trwale elastyczny, wysokomodułowy poliuretanowy kit uszczelniający i klej do przeznaczenia przemysłowego i budowlanego. Można go wykorzystać do wypełnienia szczelin dylatacyjnych, złączy w płytkach ceramicznych i lekkich konstrukcjach metalowych. Jego unikatowa formuła tworzy wodoszczelne wykończenie i wypełnia rysy.

Industrial floors

Industrial floors (industrial surfaces) are designed to transfer mechanical loads while maintaining functional and decorative properties.

Garage systems

Roads and bridges

Decorative floors

Laboratory analyses

Micro-cement walls and floors