Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Posadzki przemysłowe Kraków

Posadzka przemysłowa to kluczowy element obiektów użytkowych jako podstawa ich konstrukcji. Najczęściej stosowane są one w różnego rodzaju halach magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych oraz sprzedażowych. Coraz częściej można spotkać je również w zastosowaniu mieszkalnym i nie tylko. Czym się charakteryzują oraz dlaczego warto je wybrać?

Home / Miasta / Kraków

Posadzki przemysłowe Kraków – charakterystyka

Posadzka przemysłowa betonowa Kraków to fundament każdego miejsca o zastosowaniu produkcyjnym. Jest ona niezwykle trwała i wytrzymała, opierając się nawet wielotonowym obciążeniom sprzętów, maszyn oraz innym ciężkim elementom. Dobra i funkcjonalna posadzka w Krakowie to inwestycja na naprawdę długie lata. Posadzka przemysłowa Kraków jest bowiem w pełni odporna na pęknięcia oraz uszkodzenia, niezależnie od natężenia czynników zewnętrznych i mechanicznych. Oprócz standardowych betonowych podłóg stosowane są również posadzki żywiczne Kraków, które są równie wytrzymałe. Tego typu konstrukcje muszą bowiem znosić naprawdę intensywne użytkowanie przez długi czas.

Posadzka przemysłowa Kraków – warstwy podłogi

Posadzki przemysłowe Kraków najczęściej składają się z trzech warstw, czyli podłoża gruntowego, podkładu oraz podbudowy. Wszystkie mają ogromne znaczenie, ponieważ każdy element pełni ważne funkcje w procesie ich budowy oraz wytrzymałości. Pierwsza warstwa najczęściej wykonana jest z piasku lub pospółki i pełni funkcję fundamentu posadzki. Nad nią ułożona jest warstwa podbudowy wykonana najczęściej z chudego betonu. Ma ona zapobiec mieszaniu się tych dwóch warstw pomiędzy sobą. Często spotkamy się z układem warstw z izolacją, tj. podbudową, warstwą podbudowy, podkładu oraz hydroizolacji. Dzięki temu posadzki przemysłowe betonowe Kraków są niezwykle trwałe  i wytrzymałe oraz w pełni odporne na działanie negatywnych czynników zewnętrznych. W tym przypadku warto zdecydować się również na dylatacje posadzki przemysłowej, która w znacznym stopniu decyduje o odpowiedniej eksploatacji oraz wytrzymałości tworzonych konstrukcji.

Posadzki przemysłowe w Krakowie – cena i koszty

Cena wylania posadzki przemysłowej w Krakowie nie jest wysoka, choć jej koszt zależny jest od wybranego rodzaju materiału oraz metrażu obiektu. W zależności od zastosowanych komponentów może być odpowiednio wyższa, choć warto pamiętać, iż jest to inwestycja na długie lata. Posadzki przemysłowe betonowe Kraków są niezwykle popularne ze względu na wysoką odporność na zniszczenia, ścieranie oraz uszkodzenia. Dodatkowo znoszą znaczne obciążenia, a także wpływ czynników chemicznych czy atmosferycznych. Posadzka przemysłowa w garażu to idealny sposób na funkcjonalną i trwałą powierzchnię dopasowaną do różnych czynników, bez konieczności układania dodatkowej warstwy. Warto podkreślić, iż odpowiednią jakość zapewni tylko sprawdzony producent posadzek przemysłowych Kraków. Jest to oferta, którą zdecydowanie warto wybrać. 

Posadzki przemysłowe Małopolska – idealne do zastosowania w przemyśle i nie tylko

Posadzki przemysłowe Kraków to konstrukcje niezwykle odporne na działanie czynników mechanicznych, uszkodzenia oraz duże obciążenia. Dlatego też idealnie sprawdzają się one w zastosowaniu przemysłowym, produkcyjnym i roboczym. Są one naprawdę trwałe, dzięki czemu wytrzymują duże natężenia i szkodliwe formy eksploatacji. Niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, jak proste i bezproblemowe jest czyszczenie posadzek przemysłowych Kraków. Ze względu na zastosowane materiały utrzymanie ich w czystości jest naprawdę proste. To wszystko sprawia, iż rozwiązania te cieszą się tak dużą popularnością wśród przedsiębiorców i inwestorów.

Wróć do strony głównej

Nasze doświadczennie jest do Twojej dyspozycji

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub zostaw nam wiadomość.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement