Contact form

Zdjęcie formularza kontaktowego
Developed by the Siconofloor floor technologists, they are characterized by high hardness and resistance to abrasion, deformation and chemical action.
Some resins They are characterized by:ave increased resistance to UV radiation and moisture. They are also easy to maintain. They give a durable finish on mineral surfaces such as concrete and cement screeds.
Polyurethane systems

SICON Polyurethane systems

Epoxy systems

SICON Epoxy systems

Anti-static systems

SICON Anti-static systems

FLOOR SYSTEMS AND

Sicon products are characterized by

ikona
A wide range of solutions

in the form of: resins, hardener, impregnation, repair and expansion preparations.

ikona
High quality

of manufactured products and related services

ikona
Special attention

in choosing the right raw materials, and thorough technological control

ikona
Cutting-edge manufacturing technology

resulting from innovative laboratory facilities and technology park

ikona
Competitive price

thanks to the optimal production methods of materials used by our company

Need help?

Get advice from our advisor!

Our consultants will help you find the best solution for your investment.

Systemy żywiczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością wśród różnych inwestorów. Wykorzystywane zarówno w domach, jak również obiektach przemysłowych i użytkowych. Jest to związane jednoznacznie z ich wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia oraz działanie czynników chemicznych. Posadzki żywiczne Śląskie są bardzo proste w czyszczeniu i pielęgnacji, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. To doskonałe rozwiązanie odpowiednie do dowolnych przestrzeni.

Posadzki żywiczne Kraków i ich charakterystyka

Systemy żywiczne cechują się uniwersalnym zastosowaniem. Jednak aby w pełni spełniały wszelkie powierzone im funkcje, powinny być odpowiednio dopasowane do danego miejsca oraz jego specyfiki. Ważne jest więc dokładne określenie powierzchni oraz jej wymagań. Posadzki żywiczne Poznań dzielimy na epoksydowe, poliuretanowe, akrylowe oraz mieszane epoksydowo-poliuretanowe. Wykorzystywane najczęściej w przestrzeniach o niewielkim natężeniu ruchu ze zmniejszonym działaniem substancji chemicznych. Oczywiście można dopasować je odpowiednio do obciążenia. Im będzie ona grubsza, tym więcej nacisku może znieść. Dlatego też posadzki te mogą być zastosowane zarówno w przestrzeniach domowych, jak również przemysłowych.

Posadzki żywiczne Warszawa – jak są wykonywane?

Wykonanie posadzki żywicznej może przebiegać na wiele sposobów. Spotkać możemy bowiem zarówno technikę nakładania malarską dwuwarstwową lub trzywarstwową, dzięki której uzyskujemy posadzkę żywiczną cienkowarstwową o grubości od 0,5 mm do 1 mm. To także posadzki żywiczne samorozlewne, czyli takie, które wylewane są gracą oraz rozprowadzane po powierzchni, zapewniając rezultaty o grubości od około 2 do 5 mm, a także posadzki żywiczne szpachlowe. Te z kolei są wysypywane na powierzchnię, następnie rozprowadzane i zacierane. Pozwalają uzyskać posadzki o grubości od 6 do 25 mm.

Posadzki żywiczne do domu i mieszkania

Posadzki z żywicy Katowice to doskonały wybór także w przypadku domów i obiektów mieszkalnych. Zapewniają świetny wygląd, wspaniały blask oraz ponadczasowy styl. Doskonale znane z magazynów i hal produkcyjnych, powoli przenoszą się również do wnętrz naszych domów. To dobry krok do uzyskania trwałej i wspaniale wyglądającej podłogi. Takie powierzchnie są niezwykle proste w utrzymaniu czystości. Nie wymagają kłopotliwej pielęgnacji i zapewniają wspaniały blask. To odpowiednie posadzki dekoracyjne, które dobrze wpasowują się w różne aranżacje.

Posadzki żywiczne – cena m2

Posadzki żywiczne cena za metr może kosztować od 200 do nawet 400 zł za m2. Wszystko to zależy od indywidualnej oceny realizacji oraz wykonanej usługi. Dobrej jakości rezultaty mogą kosztować znacznie więcej, jednak uzyskanego efektu. Jak widać koszt posadzki żywicznej jest stosunkowo niewielki

Co jeszcze warto wiedzieć?

Posadzki żywiczne Śląsk to ponadczasowe rozwiązania odpowiednie do każdego domu, mieszkania oraz przestrzeni użytkowych. Są odporne i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu uzyskane rezultaty prezentują się naprawdę ciekawie. To świetny sposób na zmianę wystroju wnętrza, dopasowany do różnych potrzeb inwestorów. Może zostać wykonany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, z uwzględnieniem dowolnych kolorów oraz wzorów.

Industrial floors

Industrial floors (industrial surfaces) are designed to transfer mechanical loads while maintaining functional and decorative properties.

Garage systems

Roads and bridges

Decorative floors

Laboratory analyses

Micro-cement walls and floors