Formularz kontaktowy

Zdjęcie formularza kontaktowego

Mikrocement we wnętrzach – co powinieneś wiedzieć?

Posadzki przemysłowe muszą być odporne na wymagające warunki otoczenia. To nowoczesne rozwiązanie, które daje wiele możliwości. W efekcie klient uzyskuje estetyczną i czystą powierzchnię bez spoin. Co warto wiedzieć o mikrocemencie? Dlaczego jest tak ceniony?

Jakie zalety ma mikrocement?

Mikrocement na podłodze ma wiele zalet, które warto poznać. Przede wszystkim masę betonową można dowolnie kształtować i barwić, zachowując odporność na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne. Mikrocement na ścianę to kolejne rozwiązanie godne uwagi. Powierzchnia wykończona tym materiałem prezentuje się nowocześnie i staje się nieocenionym podłożem. Czym wyróżnia się podłoga z mikrocementu? Przyjrzyjmy się temu, na czym dokładnie polega wykończenie ściany lub podłogi za pomocą mikrocementu.

Cechy charakterystyczne

Pamiętajmy o tym, że posadzka dekoracyjna z mikrocementu jest trwałym podłożem na długie lata. Niezawodny mikrocement na podłogę to dekoracyjna masa, która jest mieszanką polimerów, kruszywa z różnymi domieszkami i pigmentami oraz mikrocementów.

Właściwości mikrocementu

Posadzki z mikrocementu można barwić na dowolne kolory. Ten aspekt uzyskuje się poprzez dodanie barwnika do gotowej masy. Nowoczesna posadzka mikrocementowa jest łatwa do utrzymania w czystości, co z pewnością doceniają odbiorcy.

Gdzie można wykorzystać mikrocement?

Microcement na schodach jest powszechnie używany w budynkach jednorodzinnych czy komercyjnych np. galerie sztuki. Jeśli chodzi o cenę posadzek z mikrocementu z pewnością spełni ona oczekiwania klientów. Mikrocement Sicon nie bez powodu jest tak popularny. Dzięki niemu uzyskujemy wiele możliwości co do wykończenia podłoża, schodów, czy też ścian.

Mikrocement opinie

Faktem jest, że opinie odbiorców są pozytywne. Wskazują oni, że mikrocement jest doskonałym rozwiązaniem Sicon sklep zapewnia połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami i szerokim asortymentem.

09.12.2022

Nasze doświadczennie jest do Twojej dyspozycji

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub zostaw nam wiadomość.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.

Parkingi i garaże

Drogi i mosty

Posadzki dekoracyjne

Analizy laboratoryjne

Ściany i podłogi Mikrocement