SICONOFLOOR ROADWAY – gładkie ścieżki, chodniki, podjazdy

31 sierpnia 2020

Nowy produkt w ofercie marki SICON – stworzony z myślą o inwestorach którzy potrzebują profesjonalnego produktu do wykończenia chodników, ścieżek, kładek, parkingów i mostów o konstrukcji stalowej lub betonowej.

Zanim SICONOFLOOR ROADWAY trafił na rynek przeszedł szereg testów w naszym laboratorium” – podkreśla Adrian Kaliszewski Technolog ds. żywic, Kierownik Laboratorium „Badaliśmy go pod kątem parametrów technicznych: twardości, pyłosuchości, elastyczności, odporności na uderzenia i ścieranie etc… Po uzyskaniu satysfakcjonujących efektów, przystąpiliśmy do procesu certyfikacji w IBDiM (Instytut Badania Dróg i Mostów). Po uzyskaniu pozytywnej oceny rozpoczęliśmy produkcję.”

System SICONOFLOOR ROADWAY przeznaczony jest do wykonywania izolacjo-nawierzchni. Dzięki 5 warstwom (grunt, 2 warstwy kruszywa kwarcowego rozdzielonego warstwą właściwą oraz warstwa zamykająca) tworzy wytrzymałe nawierzchnie odporne na: działanie soli odmrażających, ścieranie, promienie UV czy mróz. Taki skład systemu sprawia, że idealnie sprawdzi się on nie tylko w miejscach narażonych na obciążanie ruchem pieszym, ale również kołowym. SICONOFLOOR ROADWAY to produkt rekomendowany, obok SICONOFLOOR RR100-E do wykończenia parkingu. Natomiast dzięki bardzo wysokiej przyczepności do podłoża stalowego może być stosowany na mostach, również tych zwodzonych lub konstrukcji modularnej.

W skład systemu wchodzą:

– grunt: Siconofloor Roadway 130 lub opcjonalnie Siconofloor Roadway 150 (w zależności od stopnia przyczepności podłoża);

– kruszywo kwarcowe: Suszony ogniowo piasek kwarcowy frakcji 0,4-0,8 mm;

– warstwa właściwa: Siconofloor Roadway BC;

– kruszywo kwarcowe: Suszony ogniowo barwiony piasek kwarcowy frakcji 0,4-0,8 mm;

-warstwa zamykająca SiconofloorRoadwayFinisher.

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pod Borem 22B, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego