NOWOŚĆ! NAWIERZCHNIE DEKORACYJNE FUTUBETON- NOWA MARKA SICON

26 lipca 2018

——————–STRONY MARKI FUTUBETON W BUDOWIE—————–

 

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować o wprowadzeniu na rynek nowej marki Sicon- FutuBeton. Produkty linii FutuBeton to systemy posadzkowe oraz nawierzchnie dekoracyjne oparte przede wszystkim na mikrocementach i dekoracyjnych kruszywach.

Czym są produkty linii FutuBeton?

Futubeton to materiały łączące w sobie nieprzeciętną technologię oraz designerski wygląd. Za pomocą naszych materiałów łatwo uzyskać można modny industrialny styl czy nadać nieco charakteru banalnemu wnętrzu. FutuBeton to również niezliczona gama kolorów która daje olbrzymie możliwości aranżacyjne.

Ukierunkowanie produktu to głównie centra komercyjne (np. lokale użytkowe czy galerie handlowe), ale też wnętrza mieszkalne.

Możliwości aranżacyjne FutuBeton

Różnorodność wykończeń i faktur stawia przed inwestorami, projektantami oraz architektami szerokie pole popisu. Mamy nadzieję, że zdobyte do tej pory wieloletnie doświadczenie w pracy nad technologiami posadzek przemysłowych oraz innowatorskie rozwiązania zaczerpnięte z linii produktów żywicznych SICONOFLOOR pozwolą nam spełnić wysokie wymagania zarówno inwestorów, jak i klientów indywidualnych. Pragniemy zaznaczyć, że posiadamy również wyspecjalizowaną grupę wykonawców – którzy podejmą się każdego zadania.

Premiera nowej marki

Produkty marki FutuBeton niebawem dostępne w sprzedaży.

Do usłyszenia!

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pod Borem 22B, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego