Jaką posadzkę wybrać do garażu?

29 listopada 2020

Odłożone na później, na kiedyś, jak już inne wnętrza będą zaaranżowane. Garaże i pomieszczenia techniczne często w naszych domach są tymi, o których wykończeniu myślimy na samym końcu, a w tym czasie stają się one składzikami “na wszystko”. Nie musi to jednak tak wyglądać – garaże i pomieszczenia techniczne można urządzić praktycznie i funkcjonalnie.

Szczególną rolę odgrywa tu wykończenie posadzki. Płytki gresowe z fugami to rozwiązanie popularne, ale ma wadę, że dość łatwo je nieodwracalnie zabrudzić. Rozwiązaniem, które się tu z pewnością sprawdzi jest bezspoinowa posadzka wykonana z żywicy. Jako producent profesjonalnych systemów rekomendujemy SICONOFLOOR Aquapox Deco – cienkowarstwową posadzkę na bazie barwionej żywicy epoksydowej. Taka powłoka charakteryzuje się antypoślizgowością oraz oryginalnym wyglądem. Niestandardowy efekt dekoracyjny uzyskiwany jest dzięki wykorzystaniu płatków akrylowych, a ilość ozdobnych drobinek można modyfikować w zależności od indywidualnych preferencji (nie więcej jednak niż 0,5 kg na 10 m2).

Uniwersalność zastosowania to nie jedyna zaleta systemu, ponadto gwarantuje on wysokie krycie oraz, co bardzo ważne w przydomowych pomieszczeniach, charakteryzuje się niską emisją VOC (lotne związki organiczne). SICONOFLOOR Aquapox Deco stanowi trwałe wykończenie powierzchni mineralnych takich jak: beton, wylewki cementowe.

 

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pod Borem 22B, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego