Contact form

Zdjęcie formularza kontaktowego

SICONOFLOOR ROADWAY – smooth paths, pavements, driveways

Nowy produkt w ofercie marki SICON – stworzony z myślą o inwestorach którzy potrzebują profesjonalnego produktu do wykończenia chodników, ścieżek, kładek, parkingów i mostów o konstrukcji stalowej lub betonowej.
„Zanim SICONOFLOOR ROADWAY trafił na rynek przeszedł szereg testów w naszym laboratorium” – podkreśla Adrian Kaliszewski Technolog ds. żywic, Kierownik Laboratorium „Badaliśmy go pod kątem parametrów technicznych: twardości, pyłosuchości, elastyczności, odporności na uderzenia i ścieranie etc… Po uzyskaniu satysfakcjonujących efektów, przystąpiliśmy do procesu certyfikacji w IBDiM (Instytut Badania Dróg i Mostów). Po uzyskaniu pozytywnej oceny rozpoczęliśmy produkcję.”


System SICONOFLOOR ROADWAY przeznaczony jest do wykonywania izolacjo-nawierzchni. Dzięki 5 warstwom (grunt, 2 warstwy kruszywa kwarcowego rozdzielonego warstwą właściwą oraz warstwa zamykająca) tworzy wytrzymałe nawierzchnie odporne na: działanie soli odmrażających, ścieranie, promienie UV czy mróz. Taki skład systemu sprawia, że idealnie sprawdzi się on nie tylko w miejscach narażonych na obciążanie ruchem pieszym, ale również kołowym. SICONOFLOOR ROADWAY to produkt rekomendowany, obok SICONOFLOOR RR100-E do wykończenia parkingu. Natomiast dzięki bardzo wysokiej przyczepności do podłoża stalowego może być stosowany na mostach, również tych zwodzonych lub konstrukcji modularnej.


W skład systemu wchodzą:
– grunt: Siconofloor Roadway 130 lub opcjonalnie Siconofloor Roadway 150 (w zależności od stopnia przyczepności podłoża);
– kruszywo kwarcowe: Suszony ogniowo piasek kwarcowy frakcji 0,4-0,8 mm;
– warstwa właściwa: Siconofloor Roadway BC;
– kruszywo kwarcowe: Suszony ogniowo barwiony piasek kwarcowy frakcji 0,4-0,8 mm;
-warstwa zamykająca SiconofloorRoadwayFinisher.

04.01.2022

Industrial floors

Industrial floors (industrial surfaces) are designed to transfer mechanical loads while maintaining functional and decorative properties.

Garage systems

Roads and bridges

Decorative floors

Laboratory analyses

Micro-cement walls and floors