Форма обратной связи

Zdjęcie formularza kontaktowego
У нас есть профессиональные материалы
для грунтовки, заполнения и герметизации дилатационных щелей в промышленных полах.
SiCord

SICON SiCord

PDS25

SICON PDS25

KD 240

SICON KD 240

НАПОЛЬНЫЕ СИСТЕМЫ И

Продукция Sicon обладает

ikona
Широким асортиментом решений

в виде: смол, посыпок для упрочнения, пропиток, продуктов для ремонта, а также дилатационных материалов.

ikona
Высокое качество

промышленных товаров и сопутствующих услуг

ikona
Особый подход

в выборе подходящего сырья и тщательном технологическом контроле

ikona
Современная технология производства,

которая реализуется в результате использования инновационной лабораторной базы и технологического парка

ikona
Конкурентоспособная цена

благодаря оптимальным методам производства материалов, используемых нашей компанией

НУЖНА ПОМОЩЬ?

Получите совет от наших консультантов!

Наши специалисты помогут вам выбрать лучшее решение для ваших инвестиций.

Dylatacja to celowo stworzone szczeliny znajdujące się w podłodze. Są one uwzględnione w projekcie i skutecznie zapobiegają negatywnym skutkom przenoszenia obciążeń w budynku. Rozdzielone elementy pracują efektywniej, a cała konstrukcja budynku odznacza się większym bezpieczeństwem. Czym cechują się dylatacje podłóg przemysłowych?

Wypełnienie dylatacji w betonie

Materiały dylatacyjne mają zastosowanie w wielu pracach, które wiążą się z podłogami przemysłowymi. W jakim celu są stosowane? Pozwalają przede wszystkim zapobiegać niszczeniu posadzki. Często bywa tak, że podłoga traci na odporności przez wilgotność i czynniki termiczne. Bez odpowiedniej dylatacji może zniszczyć wylewkę i inne elementy konstrukcyjne.

Materiały dylatacyjne

W tym wypadku przydadzą nam się materiały dylatacyjne doskonałej jakości, a także agregat posadzkarski, wypełnienie dylatacji i zacieraczki do betonu. Proces doboru jest w każdej sytuacji zależny od oczekiwań użytkownika. Na szczęście można liczyć na fachowe wsparcie specjalistów, dla których dylatacja nie ma tajemnic.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znaleźć można niezawodne materiały dylatacyjne, które są stosowane przez profesjonalistów. Zapewniamy połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Sicon oferuje trzy produkty do gruntowania, wypełnień i uszczelnień nacięć dylatacyjnych w posadzkach przemysłowych: SICON SiCord, SICON PDS25, SICON KD 240.

Przeznaczenie materiałów dylatacyjnych Sicon

Każdy z produktów dylatacyjnych Sicon wyróżnia się innym przeznaczeniem. SICON SiCord to sznur dylatacyjny, który może być używany do wypełniania oraz spłycania szczelin dylatacyjnych. SICON PDS25 to płynny środek na bazie żywicy poliuretanowej, który przeznaczony jest do gruntowania mineralnych podłoży, w celu wzmocnienia przyczepności elastycznych kitów. SICON KD 240 to jednoskładnikowy, trwale elastyczny, wysokomodułowy poliuretanowy kit uszczelniający i klej do przeznaczenia przemysłowego i budowlanego. Można go wykorzystać do wypełnienia szczelin dylatacyjnych, złączy w płytkach ceramicznych i lekkich konstrukcjach metalowych. Jego unikatowa formuła tworzy wodoszczelne wykończenie i wypełnia rysy.

Промышленные полы

Промышленные полы (промповерхности) предназначены для передачи механических нагрузок с сохранением функциональных и декоративных свойств.

Дисперсное армирование

Дороги и мосты

Декоративные полы

Лабораторные анализы

ознакомиться с предложением