Форма обратной связи

Zdjęcie formularza kontaktowego

Какое напольное покрытие подойдет для зала склада?

Wydawać by się mogło, że posadzki w halach produkcyjnych, magazynowych wyglądają bliźniaczo podobnie. Prawdą jest, że stawiane są im podobne, a zarazem bardzo wysokie wymagania pod względem parametrów wytrzymałościowych i użytkowych. Nie oznacza to jednak, że inwestorzy do wykończenia tego typu powierzchni muszą wybierać ten sam system.

Warto pod tym kontem przeanalizować ofertę produktową marki Sicon. W halach magazynowych i produkcyjnych sprawdzą się posadzki żywiczne (poliuretanowe, epoksydowe) o czym pisaliśmy chociażby w artykule Epoksydowa posadzka w hali produkcyjnej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby do wykończenia posadzki w magazynie wybrać produkt charakteryzujący się dodatkowo zwracającym uwagę wyglądem. Na takie rozwiązanie zdecydował się inwestor z Międzyrzecza. W hali o powierzchni 800 m2 zastosował SICONOFLOOR DECO-COLOR COMPACT. To grubowarstwowy, ozdobny epoksydowy system posadzkowy na bazie transparentnej żywicy epoksydowej z wypełnieniem w postaci barwnego piasku kwarcowego (typ MIX 16) oraz bezbarwną warstwą zamykającą.
Cała posadzka składa się z 5 podstawowych warstw: podkład betonowy, warstwa gruntująca, kruszywo kwarcowe, warstwa konstrukcyjna (podstawowa) zmieszana z kruszywem kwarcowym i zatarta mechanicznie, warstwa zamykająca. Ilością warstw powłoki zamykającej można regulować docelową szorstkość posadzki. Opcjonalnie można zastosować również warstwę matującą w postaci bezbarwnego lakieru Siconofloor PU-Matin.


Posadzka SICONOFLOOR DECO-COLOR COMPACT charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością mechaniczną i chemiczną. Stanowi trwałe wykończenie powierzchni mineralnych takich jak beton czy wylewki cementowe i skutecznie zapobiega pyleniu podłoża. Do jej walorów należy również dodać estetyczny oraz oryginalny wygląd.

04.01.2022

Промышленные полы

Промышленные полы (промповерхности) предназначены для передачи механических нагрузок с сохранением функциональных и декоративных свойств.

Дисперсное армирование

Дороги и мосты

Декоративные полы

Лабораторные анализы

ознакомиться с предложением