Форма обратной связи

Zdjęcie formularza kontaktowego

Автостоянка — неотъемлемая часть каждого многоквартирного дома

Wzrastająca liczba samochodów – w Polsce na 1000 mieszkańców przypada ponad 600 aut osobowych – sprawiły, że podziemny garaż to mocny argument podczas sprzedaży mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Powierzchniom tym, z uwagi na integralność z przestrzeniami mieszkalnymi, stawia się wysokie wymagania użytkowe, dotyczą one głównie estetyki oraz parametrów użytkowych.


Podczas wykończenia posadzki w garażu podziemnym z pewnością sprawdzi się żywica epoksydowa o niskiej lepkości SICONOFLOOR RR100-E – jest to dwuskładnikowy system zamykający systemy gładkie, a także te sypane kruszywem. Tenże właśnie produkt został wykorzystany podczas wykończenia garażu na jednym z krakowskich osiedli. Za pomocą żywicy, w dwóch kolorach (białym i żółtym) wykończono ponad 1200 m2 powierzchni. Barwy wyznaczają ciągi komunikacyjne oraz miejsca do parkowania.


SICONOFLOOR RR100-E na powierzchni odpowiednio przygotowanego betonu: czystego, równego, pozbawionego substancji antyadhezyjnych, z otwartymi porami i oczyszczonego z pyłu oraz niezwiązanych cząstek, po aplikacji przeprowadzonej zgodnie z zaleceniami producenta, tworzy gładką warstwę o wysokim stopniu połysku. Tak wykończona posadzka odporna jest na ścieranie oraz środki chemiczne. Oznacza to, że trudne warunki eksploatacyjne, naniesione na kołach samochodów piasek, błoto, woda, a nawet wycieki oleju czy innych płynów, nie skutkują trwałymi uszkodzeniami powierzchni. Co więcej wszystkie zanieczyszczenia łatwo usunąć, za pomocą ogólnodostępnych środków i urządzeń przeznaczonych do czyszczenia oraz konserwacji posadzek w garażach.


Wśród atutów bezrozpuszczalnikowej żywicy SICONOFLOOR RR100-E należy również wymienić bardzo wysoką wydajność. Wykonawcy pracujący z tym produktem doceniają również łatwość aplikacji: po wymieszaniu wolnoobrotowym mieszadłem elektrycznym składników A (modyfikowana barwna ciecz epoksydowa) i B (utwardzacz aminowy) substancję nanosi się wałkiem.


Łatwość utrzymania w czystości, możliwość barwienia żywicy a co za tym idzie, łatwość wyznaczania stref, nanoszenia piktogramów, znaków informacyjnych na powierzchni posadzki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości sprawia, że SICONOFLOOR RR100-E jest chętnie wybierana do wykończenia posadzki w garażach podziemnych.

04.01.2022

Промышленные полы

Промышленные полы (промповерхности) предназначены для передачи механических нагрузок с сохранением функциональных и декоративных свойств.

Дисперсное армирование

Дороги и мосты

Декоративные полы

Лабораторные анализы

ознакомиться с предложением