Форма обратной связи

Zdjęcie formularza kontaktowego
Разработанные технологами, полы Siconofloor характеризуются высокой твердостью, устойчивостью к истиранию, деформации и воздействию химических веществ.
Некоторые смолы обладают повышенной устойчивостью к ультрафиолетовому излучению и влаге. Также они просты в обслуживании. Обеспечивают долговечное покрытие минеральных поверхностей, таких как бетон или цементные стяжки. Они характеризуются:
Эпоксидные системы

SICON Эпоксидные системы

Полиуретановые системы

SICON Полиуретановые системы

Антистатические системы

SICON Антистатические системы

НАПОЛЬНЫЕ СИСТЕМЫ И

Продукция Sicon обладает

ikona
Широким асортиментом решений

в виде: смол, посыпок для упрочнения, пропиток, продуктов для ремонта, а также дилатационных материалов.

ikona
Высокое качество

промышленных товаров и сопутствующих услуг

ikona
Особый подход

в выборе подходящего сырья и тщательном технологическом контроле

ikona
Современная технология производства,

которая реализуется в результате использования инновационной лабораторной базы и технологического парка

ikona
Конкурентоспособная цена

благодаря оптимальным методам производства материалов, используемых нашей компанией

НУЖНА ПОМОЩЬ?

Получите совет от наших консультантов!

Наши специалисты помогут вам выбрать лучшее решение для ваших инвестиций.

Systemy żywiczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością wśród różnych inwestorów. Wykorzystywane zarówno w domach, jak również obiektach przemysłowych i użytkowych. Jest to związane jednoznacznie z ich wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia oraz działanie czynników chemicznych. Posadzki żywiczne Śląskie są bardzo proste w czyszczeniu i pielęgnacji, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. To doskonałe rozwiązanie odpowiednie do dowolnych przestrzeni.

Posadzki żywiczne Kraków i ich charakterystyka

Systemy żywiczne cechują się uniwersalnym zastosowaniem. Jednak aby w pełni spełniały wszelkie powierzone im funkcje, powinny być odpowiednio dopasowane do danego miejsca oraz jego specyfiki. Ważne jest więc dokładne określenie powierzchni oraz jej wymagań. Posadzki żywiczne Poznań dzielimy na epoksydowe, poliuretanowe, akrylowe oraz mieszane epoksydowo-poliuretanowe. Wykorzystywane najczęściej w przestrzeniach o niewielkim natężeniu ruchu ze zmniejszonym działaniem substancji chemicznych. Oczywiście można dopasować je odpowiednio do obciążenia. Im będzie ona grubsza, tym więcej nacisku może znieść. Dlatego też posadzki te mogą być zastosowane zarówno w przestrzeniach domowych, jak również przemysłowych.

Posadzki żywiczne Warszawa — jak są wykonywane?

Wykonanie posadzki żywicznej może przebiegać na wiele sposobów. Spotkać możemy bowiem zarówno technikę nakładania malarską dwuwarstwową lub trzywarstwową, dzięki której uzyskujemy posadzkę żywiczną cienkowarstwową o grubości od 0,5 mm do 1 mm. To także posadzki żywiczne samorozlewne, czyli takie, które wylewane są gracą oraz rozprowadzane po powierzchni, zapewniając rezultaty o grubości od około 2 do 5 mm, a także posadzki żywiczne szpachlowe. Te z kolei są wysypywane na powierzchnię, następnie rozprowadzane i zacierane. Pozwalają uzyskać posadzki o grubości od 6 do 25 mm.

Posadzki żywiczne do domu i mieszkania

Posadzki z żywicy Katowice to doskonały wybór także w przypadku domów i obiektów mieszkalnych. Zapewniają świetny wygląd, wspaniały blask oraz ponadczasowy styl. Doskonale znane z magazynów i hal produkcyjnych, powoli przenoszą się również do wnętrz naszych domów. To dobry krok do uzyskania trwałej i wspaniale wyglądającej podłogi. Takie powierzchnie są niezwykle proste w utrzymaniu czystości. Nie wymagają kłopotliwej pielęgnacji i zapewniają wspaniały blask. To odpowiednie posadzki dekoracyjne, które dobrze wpasowują się w różne aranżacje.

Posadzki żywiczne — cena m2

Posadzki żywiczne cena za metr może kosztować od 200 do nawet 400 zł za m2. Wszystko to zależy od indywidualnej oceny realizacji oraz wykonanej usługi. Dobrej jakości rezultaty mogą kosztować znacznie więcej, jednak uzyskanego efektu. Jak widać koszt posadzki żywicznej jest stosunkowo niewielki

Co jeszcze warto wiedzieć?

Posadzki żywiczne Śląsk to ponadczasowe rozwiązania odpowiednie do każdego domu, mieszkania oraz przestrzeni użytkowych. Są odporne i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu uzyskane rezultaty prezentują się naprawdę ciekawie. To świetny sposób na zmianę wystroju wnętrza, dopasowany do różnych potrzeb inwestorów. Może zostać wykonany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, z uwzględnieniem dowolnych kolorów oraz wzorów.

Промышленные полы

Промышленные полы (промповерхности) предназначены для передачи механических нагрузок с сохранением функциональных и декоративных свойств.

Дисперсное армирование

Дороги и мосты

Декоративные полы

Лабораторные анализы

ознакомиться с предложением