aktualności

KOLEJNI WYKONAWCY PRZESZKOLENI!

7 czerwca 2021

Mikrocement z oferty marki FutuBeton, to nowoczesny materiał wykończeniowy. Bardzo chętnie sięgają po niego architekci, projektanci oraz inwestorzy indywidualni wykorzystując go do aranżacji wnętrz, szczególnie tych utrzymanych w minimalistycznej i industrialnej stylistyce. Można nim wykańczać m.in. powierzchnię podłogi, ścian, sufitu, a także wykonywać okładziny mebli.

Teoretyczna cześć szkolenia

Dlatego z tak dużym zainteresowaniem spotkało się szkolenie, które w ubiegłym tygodniu (1.06.2021) zorganizowaliśmy wykonawcom – ekipom posadzkarskim, budowlanym i remontowym, głównie z segmentu realizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Uczestnicy spotkania zarówno w teorii jak i praktyce mogli poznać produkty dekoracyjne z oferty marki FutuBeton.

Praktyczna część szkolenia

Jesteś wykonawcą, architektem lub projektantem wnętrz? Podążasz za trendami? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas systemach opartych przede wszystkim na mikrocementach, dekoracyjnych kruszywach oraz poznać tajniki pracy z naszymi produktami? Zapraszamy do kontaktu! Również dla Ciebie możemy zorganizować podobne szkolenie!

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pod Borem 22B, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego