Gdy liczy się czas!

26 lutego 2020

Wybierając posadzkę przemysłową inwestorzy, przy pomocy naszych doradców technicznych, analizują wiele parametrów i cech. Duże znaczenie wśród nich mają właściwości wykonanej posadzki, czas wykonania oraz cena. W przypadku inwestycji, w których czas realizacji jest dość krótki, a powierzchnia betonu wymaga utwardzenia ze względu na wysokie obciążenia wybierają posypki.

Właśnie produkt z tej kategorii został wybrany do wykończenia centrum dystrybucyjnego duńskiej firmy Gabriel A/S (firma specjalizuje się w tkaninach obiciowych na rynek meblarski). W hali o pow. 6 tys. m2 zlokalizowanej w miejscowości Marijampole na Litwie wykorzystano gotową do użycia, suchą posypkę SICON S2 . Dzięki niej uzyskano odporną na ścieranie posadzkę betonową. Posypka dodatkowo redukuje pylenie, zwiększa wytrzymałość na ściskanie wierzchniej warstwy posadzki, poprawia twardość, odporność na poślizg a także powoduje zmniejszenie nasiąkliwości wody i oleju. SICON S2 swoje właściwości zawdzięcza: wyselekcjonowanym, twardym kruszywom kwarcowym, kruszywom metalicznym w postaci elektrokorundu oraz wysokosprawnemu modyfikowanemu spoiwu cementowemu.

Posypka naniesiona na świeży i zatarty beton tworzy gładką, twardą, monolityczną warstwę o strukturze marmurkowej. Posypka utwardzająca sprawdzi się także jako wykończenie posadzki betonowej w magazynach, zakładach produkcyjnych, warsztatach, centrach handlowych. Możliwości zastosowania poszerza także fakt, że posypka występuje w 5 kolorach (jasnoszary, grafitowy, zielony, czerwony, brązowy).

Sicon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Rudna Mała 47, 36-060 Głogów Małopolski k. Rzeszowa

NIP: 517 02 71 717 REGON: 180372420 KRS: 0000633637
Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego